V našem institutu nabízíme invazivní (ablativní) i neinvazivní (neablativní) typy ošetření určené k efektivnímu omlazení pleti, tedy k rejuvenaci. Jaký je mezi nimi rozdíl? Při invazivních procedurách se pokožka hojí stroupky, ošetření tedy vyhlazuje i povrch kůže. Oproti tomu při neinvazivní dermatologické proceduře k narušení povrchu kůže nedochází. Po ošetření tedy budete mít pokožku lehce začervenalou, bez stroupků. Kromě invazivních a neinvazivních metod pak existují i procedury pohybující se mezi těmito dvěma hranicemi – tzv. semiinvazivní ošetření. Specializujeme se na moderní metody pro rejuvenaci obličeje a krku. Kompletní servis pro omlazení pleti, které provádíme nejmodernějšími metodami. Ukázky naší práce najdete ve fotogalerii na FB / nebo na IG: dandy_tdz.beauty
Dana Hlouchová
 
604 112 444

Ceník

 ANTI-ANGING

Pracujeme s přístroji:

PLEXR / neinvazivni blefaroplastika

Plexr je nechirurgická léčba, která je určitou alternativou k chirurgickým zákrokům, jako je blefaroplastika (operace očních víček), ošetření některých typů vrásek, odstranění xantelasmat, kožních výrůstků či korekce některých jizev (například jizvy po akné). Během zákroku dochází k tečkovitému kontrolovanému spálení povrchu kůže (působením radiofrekvencí indukované fyzikální plazmy), které navozuje kontrakci kolagenu, v případě xantelasmat a výrůstků dojde k vaporizaci – „odpaření“ nežádoucího útvaru.

Není použit žádný skalpel, laser ani žádné stehy. Plexr je lékařským přístrojem využívající inovativní technologii, kterou je plasma.

 • blefaroplastika horních a dolních očních víček
 • odstranění vrásek kolem očí
 • odstranění vrásek mezi obočím
 • odstranění vrásek na horním rtu
 • lifting pupíku
 • lifting obličeje a těla
 • odstranění kožních výrůstků
 • odstranění genitálních bradavic
 • odstranění xanthelasmů
 • korekce jizev po akné
 • lifting krku a dekoltu
 • hemangiomy

 

HOT PLASMA

Opravdový plazmový tok, je důležitý právě pro stimulaci fibroblástů, remodeluje a omlazuje pokožku na obličeji a těle. Dokáže rozzářit pohled, který tíží spadlá víčka, ale může ukončit trápení kohokoliv, koho trápí například jizvy po akné či jiné nerovnosti pokožky, jako třeba mílie, bradavičky, papilomy.

 • Odstranění jizev po akné
 • Redukce/odstranění poúrazových jizev
 • Redukce/odstranění vrásek
 • Odstranění hyperpigmentace
 • Odstranění benigních lézí (papilomy, bradavice, keratóza, fibromy, mílie)
 • Jemné zvětšení horního rtu
 • Nechirurgický lifting obličeje, dekoltu
MICRONEEDLING
Microneedling (mikrojehličkování) je novou generací mezoterapie, které pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje.
 
Představuje efektivní řešení pro mnoho estetických problémů pokožky:
 • vyhlazuje hrubou a nerovnou pleť
 • zaceluje rozšíření póry
 • snižuje viditelnost jizev a strií
 • pomáhá upravit zvýšenou pigmentaci
Microneedling je založen na přirozené samoobnovovací schopnosti pokožky. Pomocí ručního elektrického přístroje s vysokou rotací pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a spouští tak omlazující procesy v pokožce. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka. Mikrovpichy zároveň vytváří tenoulinké kanálky, kterými může být jakákoliv substance (například vyživovací sérum) aplikovaná na povrch kůže absorbována mnohem rychleji a efektivněji.

DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

Je to metoda broušení pleti s abrazivních diamantových nástavců k odstranění odumřelých povrchových buněk, která součastně podporuje stimuluje produkci kolagenu a elastinu pro vytvoření nových buněk v hlubších vrstvách.

Odstraněná povrchová vrstva pokožky dovoluje průnik účinných látek do kůže. Aplikují se s nástřikovou pistolí výživná séra (dle pleti) od kosmetiky GDC nebo kosmaceutik MCCM.

Pocit odlehčené a jemné pleti, stimuluje kolagenní sítě ke zlepšení kůže a jejího vzhledu, redukce póru s odstraněním jejich obsahu.

Zákrok je nebolestivý, jemné štípání chladného zimního větru. Pleť může být mírně začervenalá,(během pár hodin zmizí) vnímáte na pleti teplo, jako po masáži.

Zájem o tento zákrok mají osoby s lehčím a přetrvávajícími formami akné, mastnějším typem pleti, rozšířené póry, drobné jizvičky, míliemi(krupičky) stárnoucí pleť s drobnými vrásky, pigmentacemi.

Doporučená kůra ze 4 -8 pravidelně se opakující sezení v rozpětí 2 týdnů. Po ukončení kůry pak každých 1 -3 měsíce na udržení výsledků. Klienti vidí výsledek už 1 -2 sezeních, další ošetření zlepšují a prodlužují výsledky.

BIOPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE / studená

Omlazuje a vypíná kůži. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírnění projevu ochablé pleti, celkovému zeštíhlení obličeje a odstranění tzv. syslích tváří. Radiofrekvence stimuluje pokožku ve velké hloubce s cílem obnovit kolagenní a elastinová vlákna. Daří se to proto, že radiofrekvenční vlny v hloubce pokožky stimulují jejich novotvorbu, takže se pokožka zpevňuje a současně se předchází tvorbě jemných vrásek.

RH RADIFREKVENCE / tripolární a sixpolární / teplá

Známá jako neinvazivní lifting. Jde o neinvazivní techniku bez chirurgického zákroku a anestezie. Výsledkem je viditelně pevnější, pružnější pokožka. Dále dochází ke znatelnému zdokonalení kontury obličeje, zmírnění vrásek, hydrataci a výživě pleti.

– Využívá selektivně tepelnou energii, kterou působí hluboko do podkoží, aniž by pokožku poškodila. Aplikovaná energie bojuje proti ochablé pleti.

Sixpolární radiofrekvence : Je novinkou na trhu, využívá tepelnou energii, kterou působí do hlubších kožních vrstev. Zároveň aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu.

ICE KLADÍVKO

Ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zmírnuje projev tkz. žilek. Vhodné pro citlivou plet‘.

GALVANIKA / ošetření galvanickým válcem

Omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Galvanický válec pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

KAVITACE / ošetření kavitační hlavicí

Funguje na principu hloubkového vpravování učinných látek. Ošetření aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému.

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

Kyslík má protizánětlivé a hojivé desinfekční účinky. Spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné. Kyslík zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně zmizí, hlubší se maximálně vyhlazují. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí – to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

LED TUNEL + LED MASKA

Zkratka „PDT“ znamená česky „fotodynamická terapie“, z anglického „photodynamic therapy“.

PDT/LED paprsky, známé též jako studené světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům.

PROČ TO FUNGUJE?
Přístroj využívá tzv. „fotodynamické teorie“, která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu. Poté, co pokožka absorbuje světlo, světelná energie se přemění na mezibuněčnou energii, uvolňuje a posiluje kapiláry a dochází k „fotochemickým“ reakcím – enzymatické reakce, katalytické reakce, SOD a ATP aktivita (v názavnosti na světlo).

Stimuluje se především kolagen, podkožní protein a další faktory, které napomáhají buňkám v podpoží k růstu a regeneraci.

VYUŽITÍ PŘI:
– kosmetické péči / dle typu ošetření zvolíme světlo
– aplikace BB glow
– hojení ranek a jizev
– podpora růstu vlasů
– bělení nežádoucí pigmentace
– biostimulace
– desinfekce pleti
– zesílení účinnosti aktivních látek
– další účinky viz níže & barvy

ČERVENÉ SVĚTLO 630 – 635 nm
– zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej.

MODRÉ SVĚTLO 400 – 470 nm
– působí antibakteriálně (= desinfekce) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO 525 – 548 nm
– dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, „stařecké skvrny“, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů – pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO 560 – 590 nm
– zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá „buněčnému dýchání“, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.

Hydro dermabraze

Kosmetická procedura hydrodermabraze nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace. Jedná se o kosmetický hit v oblasti omlazování přístrojovou technikou.

– hluboké čištění pórů
– rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť
– odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté

Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší schopnost vstřebání kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

 ceník k nahlédnutí v salonu