Specializujeme se na moderní metody pro lifting pokožky obličeje. Kompletní servis pro omlazení pleti, které provádíme nejmodernějšími metodami.
Dana Hlouchová
 
604 112 444

Ceník

 ANTI-ANGING

Pracujeme s přístroji:

Plasma pen – fibroplasma lifting

Technika fibroplasma lifting / Plasma Pen spočívá ve vytvoření mikrovýboje, který  způsobí stažení a smrštění kožních vláken tak, že remodeluje a omlazuje pokožku na obličeji a těle. Procedura  Plasma Pen je nejen omlazující ošetření. Dokáže rozzářit pohled, který tíží spadlá víčka, ale může ukončit trápení kohokoliv, koho trápí například jizvy po akné či jiné nerovnosti pokožky, jako třeba mílie, bradavičky, papilomy.

  • Fibroplasma lifting, neboli neinvazivní blefaroplastika
  • Odstranění jizev po akné
  • Redukce/odstranění poúrazových jizev
  • Redukce/odstranění vrásek
  • Odstranění hyperpigmentace
  • Odstranění benigních lézí (papilomy, bradavice, keratóza, fibromy, mílie)
  • Jemné zvětšení horního rtu
  • Nechirurgický lifting obličeje, dekoltu

 

BIOPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE / studená

Omlazuje a vypíná kůži. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírnění projevu ochablé pleti, celkovému zeštíhlení obličeje a odstranění tzv. syslích tváří. Radiofrekvence stimuluje pokožku ve velké hloubce s cílem obnovit kolagenní a elastinová vlákna. Daří se to proto, že radiofrekvenční vlny v hloubce pokožky stimulují jejich novotvorbu, takže se pokožka zpevňuje a současně se předchází tvorbě jemných vrásek.

RH RADIFREKVENCE / tripolární a sixpolární / teplá

Známá jako neinvazivní lifting. Jde o neinvazivní techniku bez chirurgického zákroku a anestezie. Výsledkem je viditelně pevnější, pružnější pokožka. Dále dochází ke znatelnému zdokonalení kontury obličeje, zmírnění vrásek, hydrataci a výživě pleti.

– Využívá selektivně tepelnou energii, kterou působí hluboko do podkoží, aniž by pokožku poškodila. Aplikovaná energie bojuje proti ochablé pleti.

Sixpolární radiofrekvence : Je novinkou na trhu, využívá tepelnou energii, kterou působí do hlubších kožních vrstev. Zároveň aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu.

ICE KLADÍVKO

Ochlazuje, zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zmírnuje projev tkz. žilek. Vhodné pro citlivou plet‘.

GALVANIKA / ošetření galvanickým válcem

Omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Galvanický válec pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

KAVITACE / ošetření kavitační hlavicí

Funguje na principu hloubkového vpravování učinných látek. Ošetření aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfatického systému.

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE

Kyslík má protizánětlivé a hojivé desinfekční účinky. Spolu se specifickým koktejlem vitamínů odstraňuje a předchází tvorbě akné. Kyslík zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně zmizí, hlubší se maximálně vyhlazují. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí – to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

LED TUNEL + LED MASKA

Zkratka „PDT“ znamená česky „fotodynamická terapie“, z anglického „photodynamic therapy“.

PDT/LED paprsky, známé též jako studené světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům.

PROČ TO FUNGUJE?
Přístroj využívá tzv. „fotodynamické teorie“, která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu. Poté, co pokožka absorbuje světlo, světelná energie se přemění na mezibuněčnou energii, uvolňuje a posiluje kapiláry a dochází k „fotochemickým“ reakcím – enzymatické reakce, katalytické reakce, SOD a ATP aktivita (v názavnosti na světlo).

Stimuluje se především kolagen, podkožní protein a další faktory, které napomáhají buňkám v podpoží k růstu a regeneraci.

VYUŽITÍ PŘI:
– kosmetické péči / dle typu ošetření zvolíme světlo
– aplikace BB glow
– hojení ranek a jizev
– podpora růstu vlasů
– bělení nežádoucí pigmentace
– biostimulace
– desinfekce pleti
– zesílení účinnosti aktivních látek
– další účinky viz níže & barvy

ČERVENÉ SVĚTLO 630 – 635 nm
– zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej.

MODRÉ SVĚTLO 400 – 470 nm
– působí antibakteriálně (= desinfekce) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO 525 – 548 nm
– dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, „stařecké skvrny“, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů – pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO 560 – 590 nm
– zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá „buněčnému dýchání“, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.

Hydro dermabraze

Kosmetická procedura hydrodermabraze nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace. Jedná se o kosmetický hit v oblasti omlazování přístrojovou technikou.

– hluboké čištění pórů
– rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť
– odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté

Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Hydro-dermabrazní nástavec tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší schopnost vstřebání kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

 ceník k nahlédnutí v salonu