Naše služby

Cosmetics

Absolutním základem krásy je zdravá a čistá pleť. Unavená pleť s nečistými póry nikomu nedodá pocit spokojenosti ani sebevědomí. O pokožku je tedy třeba pravidelně a správně pečovat, kvalitní kosmetika nepečuje pouze o vzhled, ale také o celkové zdraví pleti. Pomocí kosmetického ošetření v našem studiu můžete udržovat stav Vaší pokožky v perfektní kondici. Na kosmetiku do salónu se doporučuje chodit jednou měsíčně, aby pleť byla stále zdravá a svěží. V našem kosmetickém studiu nabízíme vysoce kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a profesionální kosmetiky Germaine De Cappucini, MCCM a Skeyndor. Ukázky naší práce najdete na našem FB profilu.

Make-up & Hair

Pro dotvoření Vašeho dokonalého vzhledu jde ruku v ruce s krásnou pletí taktéž dokonalý make-up, který Vám vytvoříme absolutně na míru, neboť součástí našeho salonu je také profesionální MAKE-UP STUDIO. Najdete u nás širokou škálu dekorativní kosmetiky od odlehčených textur pro make-up svatební, až po textury make-upu pro splnění ostatních požadavků. Zabýváme se také poradenstvím v make-upu a pořádáme make-up kurzy, kde se zabýváme naukou v technikách líčení. Upřednostňujeme individuální přístup ke každé klientce. V roce 2016 jsme byli oceněni titulem TOP VIZÁŽISTY od UPGRADE MAKE-UP Czech republic. Ukázky naší práce najdete na našem FB profilu.

Anti-Aging

Specializujeme se na moderní metody pro lifting pokožky obličeje. Kompletní servis pro omlazení pleti, které provádíme nejmodernějšími metodami.

Brow Bar

Obočí je rám obličeje. Špatně zvolený tvar obočí dokáže pokazit výraz tváře, ale také přidat vizuelně několik let, proto je nutné obočí věnovat zvláštní péči. Brow Bar provozujeme z titulu BROW MASTER 2019 a najdete u nás veškeré možné techniky a trendy v úpravách obočí, které lze v současné době provést. Navštivte proto náš Brow Bar a nechte si poradit, jaká technika je pro úpravu Vašeho obočí ta pravá.